Błoto poza uszami

Nadchodzi jesień, a wraz z nią ulewy i inne złe warunki pogodowe. Niektórzy ludzie nawet nie wychodzą w deszczu, podczas gdy inni lubią podróżować i po drodze tęsknią za basenem. Dla tych, którzy nie są zniechęceni odrobiną wody, ale nie chcą mieć błota za uszami, oto kamień designerski w postaci błotników i Rie: sel .

Możesz wybrać z klasycznego: czarny lub karbonowy lub rozwiązać i założyć Stickerbomber lub wąsy . Dostępne z przodu , z tyłu , w wersji rozszerzonej (bez błota lub w oczach) i śniegu dla fatbike .

Czy lubisz stylowe błotniki? Z poprawkami z Rio: jeszcze nie skończyliśmy!

Nowością w tym roku są ochronne naklejki grubościenne na ramę i widelec. Nie pozwolą, aby kamień odleciał z kół, aby rama nie była zarysowana. Ponadto świetnie przylega, a jeśli je usuniesz, nie pozostawi po nich śladu, więc nie martw się irytującym skrobaniem grubej warstwy kleju. Możesz wybrać jasny wariant lub wzór Maorysów .

Możesz polegać na Rie: sel, która doskonale chroni Ciebie i swój rower przed brudem i latającymi kamieniami, a jednocześnie świetnie wygląda. Czy będziesz szczęśliwy jesienią?

Dyskusja
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanie
Twój login:
Twój e-mail:
(e-mail nie będzie widoczny)
Nagłówek:
Wiadomość:
Twój login:
Twój e-mail:
(e-mail nie będzie widoczny)
Wiadomość: