Chowamy rowery i ciągniemy narty

rower sezon powoli zbliża się do końca i wkrótce zastąpi sezon narty , stoki narciarskie i inne sporty zimowe . Dlatego pakujemy koła i wyciągamy sprzęt zimowy! Ale to wszystko nie zmieściłoby się na jednej stronie.

Dla niektórych może nie być nowy, ale dla tych, którzy jeszcze nie odwiedzili naszego drugiego e-sklepu, Cycology zajmuje się także światem zabawy na świeżym powietrzu i zimą. Dokładniej na mladyhoral.cz . Znajdziesz sprzęt do biwakowania, wspinaczki, sportów zimowych, takich jak narciarstwo czy narciarstwo alpejskie, ale także sprzęt do pracy na wysokości. Oczywiście istnieje również możliwość przyjmowania zamówień w sklepach z cegłami i zaprawami w Libercu i Jabloncu nad Nisou , więc jeśli nie jesteś daleko od nas, równy status :-)

Mówiąc o zimie, przygotowaliśmy dla Ciebie kolejny nowy produkt w Horal, który jest usługą stoków narciarskich i snowboardów. Napraw więc powierzchnię do biegania po zeszłorocznym freeride'u, wyszlifuj krawędzie, nasmaruj (także powierzchnię do biegania, nie siebie) i idź na śnieg!

Publikujemy również biuletyn o Mladzie Horal - czego oczekujesz w naszych e-mailach? Ciekawe artykuły ze świata sportów zimowych i outdoorowych w krótkiej, jasnej i zwięzłej koncepcji. I nie przegapisz specjalnych ofert i rabatów, to jasne.

Czy czytałeś pocztę tutaj przez całą drogę? Mamy dla Ciebie nagrodę, 5% zniżki na cały asortyment na mladyhoral.cz . Wystarczy wpisać kod: jdunahory przy zakupie. Nie wahaj się i sprawdź, co zrobisz na początku sezonu. Czekamy na Ciebie w zimie! Twój zespół Cycology (i Young Highlander :-))

Dyskusja
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanie
Twój login:
Twój e-mail:
(e-mail nie będzie widoczny)
Nagłówek:
Wiadomość:
Twój login:
Twój e-mail:
(e-mail nie będzie widoczny)
Wiadomość: