Dopasuj rower lub ustaw rower bezpośrednio na sobie

Wszyscy na pewno odczuwali wrażenie siedzenia na rowerze, a po pierwszych 5 kilometrach zaczął boleć w tle, plecach lub wszystkim. Sprawdzonym przepisem na „siedzenie” tyłka jest jazda, jazda i jazda. Ponownie naciąga się na plecy. Ale co, jeśli żadne z nich nie pomoże? Problem może dotyczyć niewłaściwej pozycji siedzącej.


Prawidłowe dopasowanie roweru i wybór właściwego siodła to podstawa, której wielu rowerzystów nie docenia.
Czy to twoja sprawa? Nie martw się, jesteśmy tu dla Ciebie - oferujemy teraz odpowiedni wybór siodełka za pomocą narzędzi Prologo. Aby upewnić się, że twoje siodło naprawdę pasuje, mierzymy szerokość kości siedzących na specjalnie dostosowanym taborecie, a następnie zalecamy odpowiedni model siodełka. W przypadku siodeł o cenie powyżej 2500 CZK usługa ta jest bezpłatna, w przypadku tańszych dodamy 290 CZK za pomiar. Ale to się opłaca, ponieważ będziesz wiedział, jak szerokie i długie siodło pasuje do Twojego tła, a przy kolejnym zakupie możesz być pewien.

Wybraliśmy siodło, ale nadal nie rozwiązuje bólu. Nie martw się, mamy dla Ciebie jeszcze dwie opcje.


Pierwszym z nich jest zmierzenie swojej postaci i ustawienie roweru siedzącego za pomocą dopasowanego roweru. Za pomocą specjalnego urządzenia wykonujemy pomiary i zapisujemy je w programie, który następnie sugeruje możliwości ustawienia pozycji siedzącej. Otrzymasz 4 warianty idealnego ustawienia do siedzenia bezpośrednio na markę i typ koła. Wspólnie wybieramy najbardziej idealny i możesz iść. Ustawienie miejsca do głosowania to popularny głos - 890 CZK .

 

Druga opcja jest dla tych, którzy chcą zainwestować trochę więcej w siebie. Możesz umówić się na indywidualne spotkanie z naszym ekspertem od siedzenia. Podczas tego spotkania opowiesz o swoim stylu jazdy, poprzednich kontuzjach i wszystkich innych, które mają wpływ na Twoje idealne siedzenie na rowerze. Następnie siadasz na bieżni i razem ustalasz właściwą pozycję siedzącą ze wszystkimi wymienionymi aspektami. Oto cena nieco wyższa, ale raz zmierzona i użyj ustawień dla wszystkich rund i na zawsze (więc jeśli coś zrobisz, więc zadbaj o siebie :-)). Indywidualna konsultacja z ekspertem i siedzenia kosztuje 2590 CZK.

Prawie każdy może poradzić sobie z podstawową konfiguracją, ale jeśli spędzasz dużo czasu w siodle i chcesz mieć pewność, że nie będziesz mieć problemów w przyszłości, dobrze jest mieć wszystko zmierzone i nastawione bezpośrednio na siebie. ☺

Dyskusja
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanie
Twój login:
Twój e-mail:
(e-mail nie będzie widoczny)
Nagłówek:
Wiadomość:
Twój login:
Twój e-mail:
(e-mail nie będzie widoczny)
Wiadomość: