Elite Nero Rolls

Elite Nero Rolls
na prośbę na prośbę bez VAT
Ten produkt nie jest dostępny w sprzedaży
???
Osobiście w sklepie: na żądanieKurier przewozowe: na żądanie
Kod1052616ProducentEliteGwarancja24 miesięcyKod zamówienia0182001
Produkt nie został ocenionyDodaj ocenę
ProducentElite
Elite Nero Rolls
  • Symulacja wspinaczki: 7%
  • Moc: 830 W.
  • Odporność wewnętrzna: interaktywna
Nero
 

Nero

Wzięliśmy wszystkie najlepsze funkcje Quick-Motion, takie jak design, system i komfort, zrobiliśmy to czarne, agresywne, sportowe ... ale to nie wystarczyło.

Dlaczego nie powinien być interaktywny?

To jest NERO, nowa interaktywna wojna elitarna.

Łączy w sobie innowacje Quick Motion i interaktywność Arion Digital Smart B +.

Potężny technicznie i atrakcyjny, Nero ma wszystko, co sprawia, że sportowcy są zabawni i stymulujący.

Są to pierwsze cylindry, które zawierają koła zamachowe (tak naprawdę dwa koła zamachowe).

Zapewnia płynne i naturalne wrażenia z jazdy.

Oto jego główne cechy.

Registered design

Interaktywność

NERO + to interaktywny wałek, który współpracuje z wszelkiego rodzaju aplikacjami, oprogramowaniem, komputerami i urządzeniami (smartfony i tablety) z systemami iOS, Android, MacOS i Windows.

Dostosowuje opór na podstawie treningu, który wykonujesz. Nero używa protokołów komunikacji bezprzewodowej ANT + i Bluetooth, aby natychmiast wysyłać wszystkie dane szkoleniowe do programów, aplikacji i oprogramowania.

Jego zdolność do bezprzewodowej komunikacji z większością dostępnych programów i aplikacji daje rowerzystom tę zaletę, że mogą wybierać spośród różnych sesji treningowych.

Mój e-trening (12-miesięczna bezpłatna subskrypcja) jest zalecany, ponieważ korzysta z różnych funkcji, aby zadowolić wszystkich rowerzystów, od początkujących po profesjonalistów.

Kompatybilne oprogramowanie

  • Testy powięzi Wyobraź sobie i wypisz Imagini Testy powięzi Wyobraź sobie i wypisz Imagini Testy powięzi Wyobraź sobie i wypisz Imagini Testy powięzi Wyobraź sobie i wypisz Imagini Testy powięzi Wyobraź sobie i wypisz Imagini
  • Testy powięzi Wyobraź sobie i wypisz Imagini Testy powięzi Wyobraź sobie i wypisz Imagini Testy powięzi Wyobraź sobie i wypisz Imagini Testy powięzi Wyobraź sobie i wypisz Imagini Testy powięzi Wyobraź sobie i wypisz Imagini

Innowacje

Nero oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań, które poprawiają ogólne wrażenia treningowe.

Nadepnięcie na pedał
Przed wojną NERO nigdy nie wzbudzali tak prawdziwego uczucia pedałowania.
W celu poprawy wprowadziliśmy dwa koła zamachowe w tylnych cylindrach.
Dzięki takiemu rozwiązaniu okrągłość pedału Nero jest 1200 razy większa niż w modelu Quick-Motion. Rzeczywiście, jadąc do Nero, poczujesz się, jakbyś jechał na zewnątrz, nawet gdy czeka Cię wspinaczka.

Łatwość użytkowania
Na początku jazda na rolkach nie jest łatwa. Skakanie na rowerze, który nie ma stabilności, może być trudne, a czasem przerażające.
Dzięki Nero nie masz powodów do zmartwień. Zintegrowano krok, aby pomóc kierowcy.
Dzięki temu zintegrowanemu stopniowi jeździec ma solidną podstawę, gdy nadszedł czas, aby rozpocząć jazdę lub ukończyć trening. Po zakończeniu treningu możesz łatwo zrobić krok, który całkowicie znika w projekcie Nero.

2 FLYWHELS W ROLCE. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

System pływający

Nero wchłonął to, co najlepsze w Quick-Motion.
W rzeczywistości jedną z głównych cech Nero jest system pływający.

Ułatwia dostęp do rolek, absorbując nagłe ruchy typowe dla początkowej nieufności i delikatnie je przywracając.
Oznacza to, że nawet mniej doświadczony sportowiec może łatwo przyzwyczaić się do Nero i efektywnie trenować na tego typu rolkach w ciągu kilku minut.

Ponadto system pływający zaimplementowany w Nero znacznie poprawia wszystkie gesty sportowe wykonywane przez bardziej doświadczonych użytkowników, takich jak stanie na rowerze. W rzeczywistości pochłania szybkie ruchy typowe dla ćwiczeń poza siodłem i stopniowo je przywraca.

Ekscytujące

Największą różnicą między Nero i Quick-Motion jest możliwa interaktywność.
Trzypoziomowa jednostka QM zostaje zastąpiona nową jednostką interaktywną. Ta jednostka jest w stanie symulować nachylenia do 7%, co stanowi znaczny procent w stosunku do rodzaju produktu, tj. Walca.
Oznacza to, że trening na tym wale staje się interaktywny, zabawny i ekscytujący.

Liczne zajęcia sportowe, które można wykonywać na tym walcu, są połączone z możliwością korzystania z różnych rodzajów oprogramowania obecnie dostępnych na rynku.
Wybierz się na wspinaczkę - z filmu Elite Real lub wirtualnego świata Zwift - do Nero; możesz poczuć opór, który ciągle się zmienia, aby uzyskać niemal realne wrażenia.

 
Dyskusja
Opis produktu
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanieTwoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)TytułNapisz tekstZadać pytanie
Twoje imięTwój e-mail(e-mail nie będzie widoczny)Napisz tekstDodać odpowiedź
pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.