Na bezdętkowy, łańcuszek i tyłek - Tryskać

Utworzono27.05.2019
Na bezdętkowy, łańcuszek i tyłek - Tryskać

Chociaż Squirt nie jest cudem, który ma jeden produkt we wszystkich punktach wymienionych w tytule, jest to marka oferująca najwyższej klasy środki (nie tylko) dla tych trzech kwestii.

Bezdušák

Pierwszym punktem jest tubeless , dla którego Squirt oferuje mleko premium, które jest obecnie liderem rynku w niezależnym holenderskim teście. Ten test skupił się na prawie każdym mleku bezdętkowym dostępnym na rynku europejskim. A Squirt Seal zdobył sumę punktów w porównaniu do innych znanych marek, takich jak NoTubes , Zeroflat i innych.

Dla tych, którzy nie mają doświadczenia z bezdętkowym mlekiem: to mleko jest używane w wersji bezdętkowej opony i pomoże ją uszczelnić w przypadku uszkodzenia opony. Wygrał także test Squirt Seal , uszczelniając otwór 5 mm w skorupie. Ten punkt zależy jednak czasem od innych warunków, takich jak rodzaj otworu, ilość mleka lub, oczywiście, trochę szczęścia. Ale pewność jest taka, że standardowe przebicie (szpilka, kołek itp.) Niezawodnie uszczelni tryskacz .

Wyjątkowość Squirt polega na tym, że nie zasycha w płaszczu. Ci, którzy mają już doświadczenie z kołami bezdętkowymi, wiedzą, że w przypadku większości mleka po 2–3 miesiącach trzeba wyjąć gumowe „zwierzę domowe” i dodać mleko, nawet jeśli obudowa nie jest uszkodzona. Tryskaj , jeśli nie masz nakłucia, nie musisz uzupełniać, ponieważ jest to ta sama ilość w skorupie, jak po pierwszym nalaniu.

 

Łańcuch

Inną ciekłą kompozycją jest wosk łańcuchowy. Tak, czytasz poprawnie: wosk. Squirt Chain Lube nie używa oleju teflonowego, ale wosku wykonanego na bazie krzemowej. Zaletą wosku jest to, że nie przywiera do siebie kurzu i innych zanieczyszczeń. To znacznie przedłuża żywotność łańcucha, a jako bonus nie będziesz tak brudny podczas czyszczenia. I jest w 100% ekologiczny. Z pewnością małe opakowanie 15 ml, które zmieści się nawet w torbie na siodło .

Pamiętaj też, że kiedy ma być smarowane, musi być czymś do czyszczenia; nawet z tym, Squirt pomoże ci, sprawdź ich Squirt Bike Wash Cleaner.

 

Tyłek

Cóż, kiedy napełniasz mleko, czyścisz i smarujesz łańcuch, a maszyna jest w pełni gotowa, jest coś dla twoich pośladków. Squirt Barrier Balm to smarowanie pośladków przypominające „nos dziecka”. Balsam ochronny tworzy niewidoczny mikrofilm na skórze, który pomaga w 5 punktach:

• Odrzuca wilgoć
• Chroni przed tarciem i podrażnieniami chemicznymi
• pomaga zapobiegać otarciom
• jest antybakteryjny i zapobiega powstawaniu pleśni
• ma długotrwały efekt

 

Więc smaruj to, co się dzieje i idź na rower! Wszystkie te właściwości są dla Ciebie dostępne w naszym sklepie internetowym .

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.