
Zestaw do nart biegowych AEROLITE SKATE 60+RACE SKATE IFP, podstawowy model serii FISCHER RACE, to odpowiednie narty na wiele kilometrów na Twoim ulubionym torze łyżwiarskim. Bardziej wytrzymałe narty do jazdy na łyżwach, które sprawdzą się podczas treningu fitness oraz podczas szlifowania techniki jazdy na nartach.
Narty zawierają zintegrowaną płytkę IFP, która ułatwia montaż wiązań bez wiercenia w nartach. Narty są w zestawie z wiązaniami RACE SKATE IFP (kompatybilne z butami z podeszwą Turnamic i NNN).
Rdzeń AIR CORE BASALITE to połączenie lekkiej porowatej struktury AIR CORE z warstwą wykonaną z arkuszy niezwykle jasnych gatunków drewna oraz kanałów powietrznych. Charakteryzuje się zawartością lekkich włókien bazaltowych, które dopracowują właściwości skrętne nart. Kolejną zaletą włókien bazaltowych jest względna stałość ich właściwości w różnych temperaturach.
Zastosowana konstrukcja SKATING 115 ma bardziej oddalone powierzchnie podparcia, co przekłada się na większą stabilność i mocne odbicie na twardym śniegu.
Model z uniwersalną zjeżdżalnią wyścigową WC PRO.
Taliowanie: 41-44-44
Waga: 1300g/186cm
AIR CORE BASALITE
Kombinace materiálu Air Core a extrémně lehkého dřeva se vzduchovými kanály pro účinnou úsporu hmotnosti. Bazaltová vlákna pro dokonalou pružnost nezávislou na teplotě.
SPEED GRINDING
Nové univerzální zabroušení kamenem zaručuje ty nejlepší kluzné vlastnosti za všech sněhových podmínek
RENTAL TAIL PROTECTOR
Speciální součásti pro mimořádně robustní konce lyží zajišťují odolnost proti opotřebení vhodnou pro půjčovny lyží
SKATING 115
Speciální předpětí a daleko od sebe vzdálené opěrné plochy na sněhu vedou k vyšší stabilitě a silnému odrazu u tvrdého sněhového podkladu
POWER EDGE
Zesílená kostra lyže zvyšuje životnost. Homogenní rozdělení tlaku zajišťuje rovnoměrný otěr vosku
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.