Nie bierz mnie! Właściciel i tak mnie znajdzie - Trackito

Utworzono09.04.2019

Nie bierz mnie! Właściciel i tak mnie znajdzie - Trackito

Zwykle w Republice Czeskiej znika rocznie ponad 5000 rowerów - i są to tylko doniesienia o kradzieżach, o wiele więcej niż zgłoszono. Jeśli stałeś się ofiarą złodziei i chcesz odzyskać rower, grasz po raz pierwszy. Nadal masz go, zanim rower zniknie (rozłożony na części, wywieziony z Republiki itd.), Wtedy twoje szanse są prawie zerowe.

Czy mam już szansę na znalezienie roweru, jeśli mi go ukradną?

Jest na to kilka sposobów: kod zastosowany do samego koła lub rejestracja koła w różnych systemach. Możesz to zrobić zarówno zapobiegawczo, jak i po kradzieży. Podajesz wiele informacji, a zwłaszcza numer seryjny, więc jeśli ktoś później trafi na Twój rower, może również dać ci policję. Ale wszystkie te warianty mają jeden haczyk: potrzebują najpierw roweru, a ktoś, kogo zauważysz, zidentyfikuje go i zidentyfikuje. Ale to się rzadko zdarza i, jak już powiedzieliśmy, w kradzieży gramy głównie na czas, zanim nasz rower zostanie rozebrany na części gdzieś na zewnątrz. Aby więc nie polegać na zagranicznej czujności, Trackito jest tutaj. Trackito , tak jak jest (przynajmniej dla tych, którzy rządzą angielskim), odpowiada za śledzenie koła.

Jak to działa?

Trackito to małe urządzenie GPS, które można zainstalować na rowerze i utrzymywać pod stałym nadzorem za pomocą aplikacji mobilnej. W regularnych odstępach czasu korzysta z lokalizatora, aby wysłać swoją lokalizację do telefonu. W momencie opuszczenia roweru po prostu przełączasz Trackito w tryb gotowości i jeśli ktoś porusza się z nim, aplikacja natychmiast Cię powiadomi. Wielką zaletą Trackit jest również jego wytrzymałość - w trybie gotowości może obsłużyć do 6 miesięcy na jednym ładowaniu, które jest dużą częścią cyklu. Możesz go łatwo naładować przez USB bez konieczności wyjmowania urządzenia z roweru.

Kupując pakiet za 3 590 CZK, otrzymasz samo urządzenie za pomocą kabla zasilającego, instrukcję użytkowania, kartę SIM nałożoną na urządzenie za pomocą bezpłatnej taryfy podstawowej przez okres jednego roku (normalna cena 590 CZK rocznie). Trackito oferuje więcej taryf (różnią się tym, jak często rejestrują informacje o pozycji kół), ale nie musisz się martwić: nawet podstawowa taryfa jest wystarczająca do normalnego użytkowania.

Krótko mówiąc, Trackito to świetna pomoc dla każdego, kto chce utrzymać swój rower pod kontrolą i nie dać złodziejom szansy? Czy też spróbujesz?


pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Na vašem soukromí nám záleží

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Zezwól na wszystkoUstawienia szczegółowe