Rowery dziecięce Rascal

Utworzono24.06.2019
Rowery dziecięce Rascal

Nowa czeska marka rowerów dziecięcych premium RASCAL BIKES jest już dostępna!

Za projektem nowych rowerów dziecięcych stoi grupa chłopaków z Brno Cyklospecialit, którzy we współpracy z profesjonalnymi projektantami i projektantami kół postanowili zbudować maszyny, w których każde dziecko zakocha się. Ponad 5000 dzieci - nowych rowerzystów co roku jeździ przez sklepy Cyclospecialit, więc doświadczenie z kolarstwem dziecięcym i tło dla stworzenia nowej prestiżowej marki RASCAL BIKES są naprawdę duże, a motocykle Rascal zmierzają na eksport z wielką ambicją. Wybierając rundę Rascal, wypromujesz świeżą czeską markę i jednocześnie otrzymasz produkt najwyższej jakości, dostosowany do dzieci pod każdym względem! RASCAL wybiera ścieżkę jakości, a główne atrybuty kół to niska waga, napęd pasowy, najwyższej jakości materiały i sprawdzona ergonomia dziecięca. Geometria ramy jest bardzo ważnym punktem w charakterystyce każdego roweru, z ramami przygotowanymi dla dzieci, aby miały węższe piasty i centrum.

Ułatwia im to pedałowanie, sterowanie rowerem i nadal czuje się na nim bardzo stabilnie. Koła są zatem lżejsze i łatwiejsze w zarządzaniu niż rywal Early Rider z Wielkiej Brytanii, który do tej pory był królem w branży.

Z pewnością warto wspomnieć i unikalne wykończenie tonowanie lakierem bezbarwnym, który wydobywa szczegóły i wyłączności gotowane z precyzja cięcia ramek aluminiowych wykonanych ze stopu aluminium 6061 Wszystkie wersje będą dostępne w 5 podstawowych kolorach - tytan, złoto, niebieski, pomarańczowy i różowy.

Nazwa RASCAL BIKES jest oparta na angielskim słowie rascal - „łobuzie” i takie jest motto marki: „Koła dla właściwych łobuzów!”. Rascal Punk ma piękne 3,7 kg i jest wyposażony w opony Kenda 12 "i 14" dla najlepszej obsługi, idealny dla dzieci w wieku 2-4 lat. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij „Punki” poniżej.

Wszystkie koła Rascal (14 "do 26" cali) są napędzane przez oszczędzający ciężar pasek, który jest bezpieczniejszy niż klasyczna wersja łańcucha. Wraz z rosnącą wiekiem odpowiedzialnością i dlatego z 20 cali znajdujemy tylną przerzutkę Sturmeya Archera z trzema prędkościami.

24-calowe i 26-calowe koła mają siedmiobiegową piastę tego samego producenta, więc strach przed brakiem biegów na pewno nie. Rascal postawił także na wagę swoich modeli, co jest więcej niż zwykłe.

Co sądzisz o wadze i napędzie pasa dla dzieci?

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.