Wiosenna usługa - nie zapomnij!

Wiosenna usługa - nie zapomnij!

Wiosna już puka do drzwi, a wraz z nią początek nowego sezonu kolarskiego. Zanim pojedziesz z rowerem na pierwszy tegoroczny przejazd, nie zapomnij go sprawdzić w warsztacie. Wiosenny czek to zdecydowanie nie tylko wyścigowe promocje :-) Dlaczego nie powinieneś tego zaniedbywać?

 

  • Z rowerem, gdzie wszystko idzie tak, jak powinno, będziesz prawie sam
  • Regularnie serwisowana maszyna będzie ci służyć przez długi czas
  • Przede wszystkim bezpieczeństwo - sprawdzone i wyregulowane koło nie zawiedzie Cię nawet w sytuacji kryzysowej

 

Dlatego nie wahaj się i zanieś swój rower do przeglądu serwisowego. Nasi mechanicy może obsługiwać każdy rodzaj, czy rowerów górskich , drogi , miejską lub rower elektryczny . Nie zapominamy również o rowerach dziecięcych , w których bezpieczeństwo jest podwójnie ważne.

 

Jak odbywa się ta wiosenna usługa?

Nasi mechanicy sprawdzą rower razem z serwisem i zalecą optymalny rodzaj usługi . Jesteśmy dumni z tego, że do każdego roweru i każdego zawodnika podchodzimy indywidualnie i projektujemy usługę dostosowaną do jego potrzeb.

Czy chcesz, aby twoje przygotowania do sezonu były naprawdę dokładne? Zapytaj mechaników o naszą wspaniałą służbę , gdzie nic nam nie umknie. Dokładnie sprawdzamy wszystko, od hamulców , zmiany biegów, zawieszenia i tłumienia , sznurków, kabli i kabli Bowdena po głowę i środek . W końcu rower jest całkowicie umyte i nasmarowane. Przy przekazywaniu nasi mechanicy doradzą Ci, jak właściwie dbać o rower i komponenty w sezonie oraz kiedy przestać, na przykład, sprawdzić łańcuch lub widelec w celu dokonania kolejnych napraw.

Rezultatem jest rower, dzięki któremu możesz bezpiecznie przejść do nowego sezonu i wkroczyć w niego!

Dyskusja
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanie
Twój login:
Twój e-mail:
(e-mail nie będzie widoczny)
Nagłówek:
Wiadomość:
Twój login:
Twój e-mail:
(e-mail nie będzie widoczny)
Wiadomość: