Wskazówka na prezenty świąteczne

Wskazówka na prezenty świąteczne

Wskazówka na prezenty świąteczne

Co może znaleźć się pod drzewem z rowerowego dziecka Jezusa.

Mimo że nie przypomina pogody, zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a pytanie brzmi: co umieścić pod drzewem swojego entuzjasty jazdy na rowerze? Oferujemy wiele opcji w naszym e-sklepie ... mogą to być pakiety żywienia, narzędzia, ubrania lub kupon usługowy - niech rower działa tak, jak powinien. Aby ułatwić osobom, które nie lubią kółek i zapraszamy do selekcji, przygotowaliśmy kilka wskazówek do inspiracji. Twój rowerzysta na pewno sprawi, że będziesz szczęśliwy, bez względu na to, czy jest to zawodowiec, hobbysta czy weekendowy jeździec.

Do 500 CZK
Ci, którzy przychodzą na drzewo, szukają małych rzeczy, które do nas przyjdą. Możesz wygodnie wejść do 5s i możesz wybierać spośród akcesoriów rowerowych, pakietów dietetycznych (2x żel + 2x kij + napój jonowy za 330 CZK) na narzędzia.

Hiplok Z Lok - Cena 469 CZK

Lekki i szybki system, dzięki któremu możesz zabezpieczyć rower na bagażniku samochodowym. Mamy do wyboru kilka kolorów, aby wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada, aw opakowaniu znajdziesz jeszcze dwie sztuki.

Haven Technical - Cena 441 CZK

Druga opcja to Haven Haven, która ma aluminiową obudowę i jest niezbędnym wyposażeniem każdego roweru do regularnej konserwacji.

Do 1000 CZK

Tubolito MTB 29x1,8-2,4 SV42 - Cena 699 Kč

Czasami mówi się, że wada jest winą kierowcy. Doświadczeni rowerzyści wiedzą, że za każdym razem nie płacą za dużo, a czasem niestety nie można zapobiec uszkodzeniu maszyny. I jeden z najczęstszych problemów? Pieprzona dusza. Dlatego Twój rowerzysta z pewnością rozkoszuje się duszami Tubolito, które są do 2x bardziej odporne na wady. Pomimo swojej wysokiej wytrzymałości waży zaledwie 85 gramów, co stanowi mniej niż połowę wagi wspólnej duszy.

Hirzl Grippp light FF - Cena 935 CZK

Aby utrzymać jeźca pod ręką w każdych okolicznościach, połóż dobrą rękawicę pod drzewem. W e-sklepie mamy do wyboru wiele modeli do jazdy zarówno latem, jak i zimą.

Hirzl Gripp Comfort SF - Cena 978 Kč

Nasza wskazówka to rękawice Hirzl wykonane ze skóry naturalnej, która jest oddychająca, ale zapewnia także 100% przyczepność w każdych warunkach. Możesz wybierać spośród pełnych lub krótkich wariantów.

Do 2000 CZK

Cycloc Endo - Cena 1 499 Kč

Jeśli twój motocyklista jest entuzjastycznie nastawiony nie tylko do sportu, ale także do projektu, nie musisz go uderzać z uchwytem rowerowym Cycloc, który mamy w kilku różnych kolorach. Jego wygląd nie pogarsza jego funkcjonalności - przechyla się, więc nie przeszkadza mu, gdy rower jest na uboczu.

Ochraniacz kolan Endura MT500 - Cena 1 899 Kč

Szczególnie ci, którzy mają entuzjastów adrenaliny w domu, docenią naszą kolejną wskazówkę na prezent. Ochraniacze na kolana Endura są lekkie i wygodne, ale również bardzo odporne na uderzenia. Kiedy Twoja droga testuje swoje granice, nie musisz się martwić, że wrócisz z jakąś bliznami.
 

Do 5000 CZK

Żuraw POC POCITO - Cena 2 840 CZK

Z bezpieczeństwem pozostaniemy z kolejnym prezentem, ponieważ każdy odpowiedzialny rowerzysta wie, że jazda bez kasku jest jak gra w rosyjską ruletkę z kałasznikowem. Wybraliśmy hełm z POC, który jest dostępny w różnych wersjach z systemami SPIN lub MIPS, które zapewniają jeszcze lepszą ochronę głowy podczas upadku.

Oakley Radar EV Tour de France - Cena 3 990 CZK

Hełmy, zarówno wygląd, jak i funkcjonalność, uzupełniają okulary, które nie służą tak samo jako ochrona przed słońcem i kurzem. Lubimy okulary Oakley z technologią PRIZM, które lepiej zarysowują nierówności w terenie. Twój rowerzysta zobaczy wszystko wyraźnie, ostro i nic nie zaskoczy go na drodze.

Do 10 000 CZK

Elite Arion Mag - Cena 6 550 CZK

Zima jest długa i bez regularnej jazdy fizyk idzie szybko do zagajnika. Aby rowerzysta mógł zachować formę w czasach, gdy wszystkie jego ulubione gąsienice znajdują się pod śniegiem, daj mu Elitę z magnetycznym hamulcem. Trenują nie tylko wydajność, ale także równowagę i doskonalą technikę pedałowania.

Garmin Fenix3 - 9 559 Kč

Kolejny prezent sprawi, że będziesz szczęśliwy nie tylko dla rowerzysty, ale także dla wszystkich entuzjastów do przeprowadzki. Garmin Fenix3 ma wbudowany optyczny czujnik tętna, asystenta regeneracji i wiele innych funkcji treningowych. Niezależnie od tego, czy Twój sportowiec przetestuje swoje ograniczenia na rowerze, biegu, pływaniu lub nartach, wielofunkcyjny zegarek będzie miał wszystkie dostępne funkcje.

Cyklista "Błękit z nieba"
Jeśli wiesz, że nie masz ograniczeń co do swojej nagrody lub portfela,
możesz wybrać jedną z naszych kategorii upominków dla wymagających.

 

Qeridoo Kidgoo 2 - Cena 11 490 CZK

Ci, którzy wychowują kolejne pokolenie Cyclonadian i podskakują z rodziną, docenią Qeridoo, który po prostu przywiązuje się do roweru i potomstwa (dwoje dzieci przychodzi!) Potrafi wygodnie prowadzić. Wózek jest także wielofunkcyjny, więc możesz go używać do chodzenia lub biegania.


Novatec R3 - Cena 37 275 CZK
Serce każdego roadstera całkowicie przytłacza koła Novatec, które gwarantują maksymalną przyjemność z każdej jazdy. Są one wykonane z węgla, więc mają wysoką wytrzymałość i niewielką masę - 610 g z przodu, 800 g tylnego koła.

Kross Soil Boost 2.0 - Cena 110 990 CZK

Najlepsze na koniec dla tych, którzy chcą, aby ich bliscy (lub sami) naprawdę cieszyli się wspaniałym stylem. W pełni zamontowane koło elektryczne Kross jest doskonałym partnerem w trudnym terenie - pod górę może pomóc i pokonać każdy kamień i korzeń ze wzgórzami.

 

 

 

Dyskusja
Masz pytanie? Interesuje Cię konkretny detal? Zapytaj nas.
Zadaj pytanie
Nowe pytanie
Twój login:
Twój e-mail:
(e-mail nie będzie widoczny)
Nagłówek:
Wiadomość:
Twój login:
Twój e-mail:
(e-mail nie będzie widoczny)
Wiadomość: