Mamy jedną głowę, dwoje oczu ... I 5% puchu jest odpowiednie

Utworzono24.11.2020
Mamy jedną głowę, dwoje oczu ... I 5% puchu jest odpowiednie

Wiesz, pada śnieg, masz wolny weekend przed tobą, a ty jesteś gotowy do jazdy na nartach pod drzwiami w środku tygodnia. Rano spakuj się szybko i zejdź ze stoku, ciesząc się świeżym śniegiem i powietrzem. A kto wstanie, doceni w połowie puste stoki. Jeśli nie chcesz nikogo spotykać, jeździsz na stoki narciarskie. W obu przypadkach ważne jest jednak, aby pomyśleć o swoim sprzęcie! Czy masz to kompletne?

Głowa i oczy to części ciała, które są dość ważne, więc dlaczego nie chronić ich wystarczająco? Pierwszy śnieg na górkach, już niedługo zaczną się wyciągi, więc dobrze się wyposażmy. Kiedy upadamy, może to bardzo boleć. Podstawą jest więc kask i gogle, które dobrze pasują, nie tylko po to, by dostrzec wszelkie nierówności, ale także po to, by chronić oczy, gdy coś leci w powietrzu.

Więc co ci odpowiada? Co więcej, możesz cieszyć się swoim nowym sprzętem z 5% rabatem , korzystając z kodu JDUNAHORY (dotyczy tylko sekcji outdoor i zimowych )

 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz znacznie więcej z naszej oferty!

 

 

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.