Tomáš Slavík potwierdził rolę faworyta w Dobřanach

Tomáš Slavík potwierdził rolę faworyta w Dobřanach

W miniony weekend w Dobřanach na szybkim i dobrze przygotowanym torze rozpoczął się pierwszy wyścig Euro 4X Series pod batutą Tomáša Brožíka i jego zespołu. Tomáš Slavík potwierdził swoją rolę faworyta, wygrał w kwalifikacjach i we wszystkich wyścigach eliminacyjnych, w tym w finale, i zajął pierwsze miejsce!


„Największe międzynarodowe wyścigi są wciąż poza zasięgiem wzroku i trzeba znaleźć ich pozytywną stronę. Z pewnością biorę pod uwagę fakt, że nie byłem na świecie w wyścigach i mogłem wystartować w pierwszym wyścigu europejskiej serii w Dobřanach po 3 latach, bo napięty program w przeszłości mi na to nie pozwalał. To jeden z moich ulubionych torów, uwielbiam tu ścigać się i jestem wielkim fanem lokalnych organizatorów, bo wiem, jak ciężko jest zorganizować porządny wyścig fourcrossowy.

Tomáš Slavík v Dobřanech

Jeśli chodzi o sam wyścig, to podobał mi się tor w 100% i tak wyglądała moja jazda. W kwalifikacjach wyleciałem o 2 sekundy i na wyścigach finałowych udało mi się we wszystkich wygrać, więc ogromna satysfakcja z mojej strony! Ale oczywiście chłopcy latali świetnie i nie dali mi tego za darmo! Myślę, że ważne jest, aby zachować ten „tryb wyścigowy” i nadążyć, zanim ponownie wystartują z nami na największych imprezach! Tak więc w Dobřanach misja została spełniona. Jeszcze raz dziękuję organizatorom i mam nadzieję, że w przyszłym roku znów spotkamy się na skoczni w Dobřanach! ”

Tomáš Slavík v Dobřanech

 

Tomáš Slavík v Dobřanech

 

Tomáš Slavík v Dobřanech stupně vítězů

Zdjęcie: Jakub Urbanec, Tomáš Vosyka, seria Euro 4X

 

I na koniec ostatnia przejażdżka :)

Aby uzyskać więcej informacji, śledź sieci społecznościowe Tomáš Slavík
 
Tomáš Slavík potwierdził rolę faworyta w Dobřanach
Utworzono27.07.2020
pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.